7Суббота, 18.05.2024, 14:00
Федерація веслування Львівщини
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Главная » 2012 » Июнь » 9 » Чемпіонат України серед юніорів та молоді до 23 років. Львівщина - переможець!
Чемпіонат України серед юніорів та молоді до 23 років. Львівщина - переможець!
15:30

В Дніпропетровську феєрично завершився Чемпіонат України серед юніорів та молоді до 23 років. Збірна команда Львівської області вперше за багато років здобула ПЕРЕМОГУ В ЗАГАЛЬНОКОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ! Юніори повторили свій успіх з Кубка України, а молодь завоювала третє місце, що дозволило представнику львівської команди Андрію Федині отримати великий кубок за перемогу в командій боротьбі.

Щодо виступів львівських спортсменів, то серед юніорок Анастасія Горлова (УФК, тренер Поцюрко Н.В.) стала дворазовою чемпіонкою (байдарка-одиночка 200м, байдарка-двійка 200м) та бронзовою призеркою (байдарка-одиночка 500м). Настя могла додати ще одне золото в байдарці-двійці на 500м, але перемогу забрали судді за порушення правил, дискваліфікувавши екіпаж за брак ваги човна. Також дворазовим чемпіоном України став добротвірський байдарочник, вихованець тренера Андрія Федини, Тарас Браташ (байдарка-одиночка 1000м, байдарка-четвірка 1000м). Тарас завоював ще й срібну нагороду в одиночці на 500м. Здобув перемогу, а з нею і звання МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ, ще один добротвірський байдарочник, але вже вихованець Петра Магира, Михайло Рогаля (байдарка-четвірка 1000м). Доля подарувала бронзову нагороду і студентці Львівського університету фізичної культури Лілії Милян (байдарка-двійка 500м). Заїзд байдарки-двійки юніорок був досить суперечливим - принципові судді дискваліфікували аж два човни переможниць за порушення правил змагань (недовага човнів). Також бронзовим призером став ще один студент львівського унфізу Володимир Бородулько (каное-двійка 500м).

Не гірше за юніорів працювала й наша молодь. Так, студент Львівської Політехніки, Віталій Вергелес став абсолютним Чемпіоном України, перемігши на всіх чотирьох дистанціях (каное-двійка 200м, 500м,1000м та каное-четвірка 1000м). Чемпіонкою України стала й Ольга Антіпова (байдарка-четвірка 500м). На жаль в Ольги забрали ще одне золото, дискваліфікувавши екіпаж байдарки-двійки на 1000м за неправильне проходження дистанції. Реабілітували себе дівчата на 500м, фінішувавши з другим часом. Дві срібні нагороди (вперше в історії львівського веслування!) завоювали наші каноїстки львівсьої ШВСМ Анна Кіндзера та Юлія Гондецька в каное-двійці на дистанціях 200 та 500м. Бронзову нагороду привезла до Львова байдарочниця Катерина Рихлицька (ДЮСШ-3, тренер Дацьків У.). Ще одну бронзу і звання МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ завоював Віталій Покотило (каное-двійка 1000м)

Найбільшим невдахою на цьому чемпіонаті виявився каноїст львівського УФК Роман Дутчак - чотири (!) четвертих місця. Але надіємось, що це тільки додасть наснаги молодому перспективному спортсмену.

За результатами виступів до збірної команди України для участі в Чемпіонаті Європи потрапили аж п"ятеро львів"ян: Віталій Вергелес, Анастасія Горлова, Тарас Браташ, Михайло Рогаля та Ольга Антіпова.

Просмотров: 551 | Добавил: Prezident | Рейтинг: 5.0/1 |