Меню сайта
Главная » 2012 » Апрель » 5 » Кубок області
Кубок області
21:38

4-5 квітня змаганнями на Кубок Львівської області озеро Наварія відкрило веслувальний сезон. Три вікові групи розіграли призов місця на дистанціях 1000, 500 та 200м в одиночках та двійках. Серед дорослих байдарочників ватро відмітити перемогу Романа Мельника в одиночці на дистанції 1000м (ДЮСШ "Добротвір", тренер Федина А.В.). На 500м він поступився Олегу Солудчику (СДЮШОР-1, тр. Магир П.М.). Дуже цікава боротьба розгорнулась в чоловічій байдарці на спринтерських 200м: перемогу практично по фотофінішу здобув Юрій Галета (СДЮШОР-1, тр. Загорода М.О.), другим був Олег Солудчик, а на третю сходинку п"єдесталу піднявся львівський ветеран Андрій Луцик, який показав цілком пристойний результат 0.41.2 хв, програвши чемпіону 0,2 сек та срібному призеру 0,1 сек.

У каноїстів змагання відзначились поверненням після річної перерви Ростислава Білінського (СДЮШОР "Веслярик"), який був третім на 1000м та другим на 200м. Причому на спринтерській дистанції він вів запеклу боротьбу за перше місце зі своїм добротвірським суперником Михайлом Ілечком (тр. Федина А.В.), але кажуть де двоє б"ються там третій виграє. Так власне і сталося – перемогу здобув Тарас Репильовський (ДЮСШ-3, ЛШВСМ, тр. Мищишин Р.В.), скориставшись зіткненням на самому фініші Ілечка та Білінського.

Цьогорічний Кубок області показав, що проблеми дорослого веслування в області надалі існують і навіть поглиблюються. Так, за відсутності Ольги Антіпової (ЛШВСМ, СДЮШОР "Веслярик", тр. Кіндзера І.П.), яка перебуває на підготовці у збірній України, єдина байдарочниця цієї вікової групи Катерина Рихлицька (ДЮСШ-3, тр. Дацьків У.Р.) вимушена булла змагатись в об"єднаному заїзді з юніорками, яких також було всього 3(?!), тому боротьби між ними практично не було.

Дуже цікавим виявився заїзд юніорської байдарки одиночки на 1000м, де за порушення правил проходження дистанції головним суддею Чичканом Ю.О. були зняті двоє байдарочників, а перемогу здобули представники добротвірської школи веслування Солдак Андрій, Торчило Валерій та Богуш Вадим. На 500м Солдак і Торчило помінялись місцями (різниця між ними склала 0,2 сек). А на 200м Гасюк Володимир (ДЮСШ "Добротвір", тр. Макар І.С.) довів що він є кращим спритнером серед юніорів в області.

В наймолодшій віковій групі (1996-1997 рр.н.) практично без боротьби здобув перемогу на всіх дистанціях юний байдарочник СДЮШОР "Веслярик" Богдан Самотій, показавши, що на сьогодні він є найсильнішим. У дівчат варто відмітити перемогу зовсім юної 1998р.н.) Коваль Софії (СДЮШОР" Веслярик").

За підсумками змагань була зформована збірна команда Львівщини для участі в Кубку України  пам"яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, який пройде в Дніпропетровську в середині квітня.

Просмотров: 657 | Добавил: Prezident | Рейтинг: 0.0/0 |