Главная » 2012 » Март » 12 » Наші за кордоном
Наші за кордоном
23:35

Як повідомив нас тренер збірної України Роман Бундз, кілька кращих каноїстів України зараз перебувають на навчально-тренувальному зборі в Португалії. Сонячна Віла Нова де Мільфонтес дозволяє проводити підготовку до олімпійського сезону в найкращих умовах.

Наші спортсмени взяли участь в традиційному міжнародному турнірі PORTUGAL Winter Trial 2012 NELO WINTER CHALLENGE. Португалія, Іспанія, Росія, Чехія, Франція, Україна Бельгія, Литва, Великобританія, Угорщина, Італія, Польща, Швеція, Канада, Норвегія, Туніс – представники цих країн вийшли на водні доріжки Монтремор-о-Вело. Наведемо кілька результатів і рівень змагань скаже сам за себе: серед жінок на 200м на подіумі була тільки еліта: Marta Walczykiewicz (Польща, багаторазова призерка Чемпіонатів Світу), Natasa Janics (Угорщина, триразова олімпійська чемпіонка) та на 3 місці Teresa Portela (Португалія, дворазова чемпіонка світу). На дистанції 2000м перемогу здобула  Natasa Janics, а другою була  Teresa Portela. Серед чоловіків-байдарочників відомі росіяни Антон Ряхов на дистанції 200м був тільки сьомим, а  Ілля Мєдвєдєв здобув бронзу на 2000м. У чоловічому каное також була потужна конкуренція: перемогу здобув Beugnet Romain (Франція), другим був Attila Vajda (Угорщина, олімпійський чемпіон 2008р) і на третьому місці Mathieu Beugnet (Франція). З наших найкраще виступив Олександр Максимчук (Рівне), який здобув перемогу на в каное-одиночці на 200м. Віталій Вергелес (Львів) був 5-м на 2000м та 7-м на 200м, а його напарник по двійці Денис Камерілов (Полтава) – 12-м на 2000м та 8-м на 200м.

В загальній кваліфікації за сумою двох дистанцій перемогу здобули: серед чоловічої байдарки Maxime Beaumont (Франція), на другому місці Антон Ряхов (Росія) і на третьому - Xabier Perez (Іспанія). Серед каноїстів перша трійка виглядає наступним чином: золото в Goubel Mathieu (Франція), срібло в нашого Віталія Вергелеса, бронза в ще одного француза Beugnet Romain, (Денис Камерілов – на восьмому місці, Олександр Максимчук на 13-му). У жінок переможницею стала угорка Natasa Janics,  на другому місце Teresa Portela з Португалії та на третьому її співвітчизниця - Beatriz Gomes.

За оцінкою Романа Бундза наші спортсмени виступили вдало і виконують план підготовки до сезону повністю. Нагадаємо що найважливішим стартом цього року для двійки Вергелес-Камерілов буде Європейський ліцензійний турнір в Познані, де будуть розігруватись останні путівки на Олімпіаду в Лондон.

Просмотров: 593 | Добавил: Prezident | Рейтинг: 0.0/0 |