Меню сайта
Главная » 2008 » Июль » 5 » ІІІ Спартакіада школярів України
ІІІ Спартакіада школярів України
22:01
Сьогодні у Дніпропетровську закінчилися ІІІ Спортивні ігри школярів України, де команда Львівщини посіла ІІІ загальнокомандне місце. Особливо хочеться відмітити виступ Тарновського Олег, який став абсолютним чемпіоном цих ігор. Він посів перші місця на 1000, 500 та 200 м.
Два рази другими на дистанціях 200 і 500 м та третіми на 1000 м стали Мазовський Ігор та Нестеровський Ігор в каное-двійці.
Наші дівчата Рихлицька Катерина та Гондецька Юлія в байдарці-двійці на дистанції 200 м посіли ІІ місце.
Здивували нас і наші хлопці-байдарочники з Добротвору - Козак Володимир та Мельник Роман. Вони на дистанції 1000 м вибороли ІІІ місце.
Давайте привітаємо наших переможців, призерів та їхніх тренерів з успішних виступом команди на ІІІ спортивних іграх школярів України.