7Воскресенье, 28.04.2024, 01:01
Федерація веслування Львівщини
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Главная » 2012 » Август » 9 » Веслування на Олімпійських Іграх. Перший день фіналів
Веслування на Олімпійських Іграх. Перший день фіналів
16:39

Перший день фіналів на Олімпіаді в Лондоні. Дистанція 1000м.

Eric Veraas Larsen в свої 36 років (!) став дворазовим олімпійським чемпіоном! В байдарці одиночці на дистанції 1000м він вирвав перемогу на останніх метрах. Ларсену достатньо було часу 3.26.462, що стати олімпійським чемпіоном в Лондоні ( до речі в Афінах-2004 він переміг з часом 3.25.92). Adam van Koeverden, який лідирував з самого старту, не витримав конкуренції на фініші і здобув лише срібну медаль. Третім "накотив" на фініш німець Max Hoff.

В каное-одиночці на цій же дистанції прогнозовано і впевнено переміг німецький спортсмен Sebastian BRENDEL з часом 3.47.176. Срібну нагороду здобув  David CAL FIGUEROA з Іспанії, а бронзу канадець Mark OLDERSHAW.

Запеклою виявилась боротьба чоловічих байдарок-двійок. Тільки фотофініш зумів виявити золотих медалістів: ними стали представники Угорщини  DOMBI Rudolf  / KOKENY Roland з часом 3.09.646. Зовсім трішки їм програли португальці  PIMENTA Fernando  / SILVA Emanuel. Третіми в цьому заїзді були  HOLLSTEIN Martin  / IHLE Andreas з Німеччини.

Перший день фіналів закінчився заїздом жіночих байдарок-четвірок на дистанції 500м. Перемогу тут здобули представниці Угорщини, які на 0,471сек випередили німецький екіпаж. Бронзова нагорода поїде до Білорусі.

Тепер дозволимо собі покритикувати нашу міжнародну федерацію каное ICF: ганебним виявився "Фінал В" чоловічих байдарок-двійок - всього чотири (!) човни стартували в цьому заїзді. Тобто в Олімпійських Іграх взяли участь всього 12 (!!!) екіпажів байдарок-двійок зі всього світу!. Така ж ситуація в чоловічій байдарці-четвірці (10 екіпажів), жіночій байдарці-четвірці ( 11 екіпажів), каное-двійці (12 екіпажів) і т.д. Невже така кількість учасників додає популярності і видовищності нашому виду спорту?

Просмотров: 529 | Добавил: Prezident | Рейтинг: 0.0/0 |