Меню сайта
Главная » 2012 » Август » 9 » Веслування на Олімпійських Іграх. Срібло Осипенко-Радомської!
Веслування на Олімпійських Іграх. Срібло Осипенко-Радомської!
16:56

Другий день фіналів на Олімпіаді в Лондоні потішив українських вболівальників веслування на байдарках. Срібло на дистанції 500м в байдарці-одиночці виборола наша уславлена байдарочниця Інна Осипенко-Радомська! В неї тепер повний комплект нагород на трьох Олімпіадах: бронза 2004 року, золото 2008 року та срібло 2012 року. Щодо самого заїзду, то Інна зі старту захопила лідерство, але на фініші її переграла 25-річна угорська веслувальниця Данута Козак, яка стала вже дворазовою чемпіонкою Ігор в Лондоні (перша медаль – байдарка-четвірка 500м). Бронзову нагороду досить несподівано здобула 21-річна представниця Південно-Африканської Республіки Бриджит Хартлі. До речі, при чудовій погоді в Лондоні байдарочниці показали гірший час проходження дистанції, ніж на Олімпіаді в Пекіні - різниця близько секунди, а сама Інна "програла" собі ж цілих дві секунди: 1.52,658 проти 1.50,673.

Гарну перемогу здобув жіночий екіпаж в байдарки-двійки  WEBER Franziska  / DIETZE Tina, які лідирували зі старту і до фінішу. Досвідчені угорки KOVACS Katalin  / DOUCHEV-JANICS Natasa були другими, а молодий польський екіпаж  NAJA Karolina  / MIKOLAJCZYK Beata завоювали бронзу.

А от фінал каное-двійок на дистанції 1000м виявився драматичним. Азербайджанський екіпаж українців Сергія Безуглого та Максима Прокопенка, які вирвалися вперед зі старту і "везли" всім близько корпуса човна цілих 800м, на фініші не потрапили до трійки призерів. Четверте місце стало гірким присмаком для українських хлопців після п"ятого місця на Олімпіаді в Пекіні, де вони тоді ще представляли Україну. Перемогу в цьому заїзді здобули KRETSCHMER Peter  / KUSCHELA Kurt з Німеччини, другими були брати  BAHDANOVICH Andrei  / BAHDANOVICH Aliaksandr з Білорусі і третіми росіяни KOROVASHKOV Alexey  / PERVUKHIN Ilya.

Сенсацією завершився заїзд чоловічих байдарок-четвірок на дистанції 1000м. Вперше і історії золото на цій дистанції здобула збірна команда Австралії! По ходу гонки складалось враження, що австралійці не витримають лідирування зі старту і до фінішу, але традиційно сильна угорська команда так і не зуміла нав"язати їм боротьбу. Бронзові нагороди здобули чеські спортсмени, а от німці відверто провалили гонку і залишились поза п"єдесталом.

Просмотров: 504 | Добавил: Prezident | Рейтинг: 0.0/0 |